sun
  • Przedszkole
    Przedszkole "Wesoły dzwoneczek" w Mszanie

gotowanie z remigiuszem rączką

Dnia 20 maja nasze przedszkole odwiedził  popularny kucharz Remigiusz Rączka, który uczył dzieci, jak piec racuchy.

Przedszkolaki oczywiście były fachowo przygotowane do tego spotkania. Miały fartuszki oraz czapki kucharskie, które noszone były z wielką radością. Dzieci miały okazję zobaczyć strój profesjonalnego kucharza, poznać tajniki jego pracy oraz przepis na przepyszne racuszki i kolejne kroki przygotowywania potrawy. Przedszkolacy dzielnie pomagali w mieszaniu składników i smażeniu placuszków. Na koniec czekała nas najprzyjemniejsza część, czyli degustacja wspólnie przygotowanych i usmażonych pod okiem mistrza racuszków, które dzieci samodzielnie udekorowały i zjadły z dużym apetytem.

Serdecznie dziękujemy panu Remigiuszowi za poświęcony czas i wspólne gotowanie. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć

Copyright © 2020 Copyright Przedszkole Wesoły Dzwoneczek w Mszanie Rights Reserved.