sun

wigilijka w oddziale pszczółek

21 grudnia 2015r. w grupie Pszczółek  poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie zasiedliśmy do stołu, łamiąc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy i piosenki o choince, która uśmiechała się do nas migocząc kolorowymi światełkami i wreszcie te  smakołyki,  za które dziękujemy naszym kochanym rodzicom.

Czytaj więcej...

Choineczka mała, blaskiem zajaśniała…

O poranku dnia 4 grudnia 2015r.  „Pszczółki”  stanęły przed bardzo ważnym zadaniem. Gdy w naszej sali pojawiła się choinka, dzieci od razu wiedziały co należy zrobić i z radością zabrały się do pracy. Na drzewku pojawiły się światełka i piękne kolorowe bombki, które dzieci samodzielnie powiesiły. Tak pięknie przystrojona choinka od razu wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

Czytaj więcej...

mikołaj tuż, tuż...

6 grudnia to magiczna data dla małych i dużych. Tego dnia każdy czeka na św. Mikołaja z nadzieją, że zostanie suto obdarowany prezentami .

Nasze „Pszczółki" już od jakiegoś czasu przygotowują się na jego przyjście. Czas oczekiwania wypełniony jest wykonywaniem różnorodnych prac związanych z jego świętem. Przedszkolaki uczą się również  piosenki o Mikołaju:

Czytaj więcej...

Dzień pluszowego misia

Dnia 25 listopada dzieci z grupy Pszczółek obchodziły święto swoich ulubieńców czyli "Dzień Pluszowego Misia". Z tej okazji nasze przedszkolaki wzięły udział w grach, zabawach  i tańcach z pluszakami. Największą jednak atrakcją było pojawienie się misia we własnej osobie, któremu dzieci zaśpiewały tradycyjne „Sto lat”. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku, który przygotowała dla wszystkich dzieci mama Maćka – był to przepyszny torcik w kształcie misia.  

Ten dzień był dla wszystkich przedszkolaków naprawdę wyjątkowy i udany!

 

Czytaj więcej...

pierwsze dni w przedszkolu...

Pierwsze dni pobytu w przedszkolu już za nami. Dla wielu dzieci i ich rodziców było to niezwykłe przeżycie, które związane było z bardzo dużymi emocjami. Jednak bardzo szybko udało się je nam pokonać.

Czytaj więcej...

Copyright © 2020 Copyright Przedszkole Wesoły Dzwoneczek w Mszanie Rights Reserved.